Till förstasidan      
  Teater Hela Livet
 
Medarbetare
Utbildning
Om oss
Kontakta oss
   
Nu spelar vi
  En Blå Apelsin
  Livet Suger
   
Pågående projekt
  FILM Livsvilja
  Som ni vill ha det
  Sommarteater 2004
   
   
Avslutat
  Den inbillade sjuke
  BLB Hälsofrämjande
  Må bra priset 2002
  Jesus Christ Superstar
  BTH HSS 3
  Allt annat än gnäll
  Som ni vill ha det
   
   
TEATER HELA LIVET
Soft Center
SE-372 25 Ronneby
Tel: 0457-38 60 62

info@TeaterHelaLivet.nu




 

 

 

 

 

 
         
 

Nätverket...

   

Regissör
ULF FEMBRO
Ulf@TeaterHelaLivet.nu

Scenograf
VIKTORIA ROSÉN
Victoria@TeaterHelaLivet.nu
   

Regissör

REINE LÖÖF
Reine@TeaterHelaLivet.nu

Håkan Robertsson.  Foto: Thorbjörn Frennesson
Producent
HÅKAN ROBERTSSON
Hakan@TeaterHelalivet.nu

 


Skådespelare/regissör
JOHAN WESTERMARK
Johan@TeaterHelaLivet.nu


Skådespelare
DIMITRI LATORRE
Dimitri@TeaterHelaLivet.nu

   


Skådespelare/Regissör
MAGNUS ROSÉN
Magnus@TeaterHelaLivet.nu 
 


Skådespelare
SARA SVANBERG
Sara@TeaterHelaLivet.nu
 

   


Trollkonstnär

HENRIK ROSENQUIST
Henrik@TeaterHelaLivet.nu


www.heromagic.com

 


Skådespelare / Regissör

RAMON LATORRE
0455-249 86
Mer om Ramon

 

 
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Uppdaterad 14 august 2006